Marzy ci się własna stroną internetowa? Chcesz skontaktować się z agencja reklamowej, ale nie wiesz co napisać w opisie? Szukasz informacji na ten temat? Zacznij od posiadania landing page. Chcesz wiedzieć jaka jest za landing page cena? Jeśli tak, to czytaj dalej

Co to landing page

Najprościej mówiąc landing page to strona lądowania lub strona docelowa. Jego rolą jest nakłonienie użytkownika do określonego działania np. dokonania zakupu, kliknięcia w link, zapisania się na szkolenie. To co jest najbardziej istotne na landing page to nagłówek i śródtytułów, content, design oraz przyciski typu CTA.

Cena za landing page

Jak widzisz, strona internetowa to rozbudowana machina. Wszystko zależy to od tego jak duża ona będzie. Pamiętajmy, że strony sprzedażowe, zazwyczaj są droższe, ponieważ są o wiele bardziej rozbudowane niż inne rodzaje stron www. Dlatego cenastworzenia strony internetowej tego typu jest większa. Jeśli nie masz wystarczająco dużego budżetu, to możesz rozważyć opcje jaką jest strona internetowa za darmo? Na czym ona polega? Na tym, że tworzysz swoją stronę sam. Jednak wymaga to od Ciebie zaangażowania w naukę robienia strony. Jeśli jednak zależy ci na zleceniu komuś wykonania Twojego landing page to koniecznie skontaktuj się z studio graficzne AIM. Studio to projektuje strony, które są proste i intuicyjne. Czas realizacji trwa do 10 dni, to koszt od 1250 zł. Zgodnie z podanym cennikiem landingów za podaną stawę uzyskasz stronę postawioną na WordPress. Firma ta oprócz kompleksowego stworzenia strony www i jej pozycjonowaniu, może pomóc ci w zakupienie domeny, certyfikatu SSL orazlink building. Projektowanie stron krakow to idealne miejsce, któremu możesz zlecić powierzyć stworzenie swojego landing page.