Twoim celem jest posiadanie większej bazy klientów? Chcesz, żeby twój content docierał do jak, największej liczby odbiorców. Rozważasz współpracę ze specjalistami z agencja reklamowa? Zastanawiasz się nad link buildingiem? Szukasz więcej informacji na ten temat? Czytaj dalej.

Czym w ogóle jest ten cały link building? Najprościej mówiąc, jest to linkowanie stron internetowych, do których chcemy, aby nasz potencjalny klient trafił. Dodatkowo powoduje to, że nasza storna jest lepiej pozycjonowana przez wyszukiwarki typu google. Dzięki temu twoja strona pojawia się jako jedna z pierwszych w wynikach wyszukiwania po wpisaniu słów kluczowych dla twojej marki.

Co musisz jeszcze wiedzieć?

Jeśli, chcesz zacząć pozycjonować swoją stronę za pomocą link building. To musisz wiedzieć, jakie rodzaje linków możesz użyć na swojej stronie www. Oto jeden z podziałów.

– dofollow: to linki, gdzie robot Google sprawdza stronę internetową, do której prowadzi. Stosujesz je gdy linkujesz do zaufanej witryny, jest to świetne rozwiązanie gdy chcesz podnieść ważność swojego www.

– linki nofollow – roboty gogle. nie śledzą gdzie przekierowuje twój link. Jest to świetne rozwiązanie gdy linkujesz do konkurencji.

Link building to świetna inwestycja. Dodatkowo warto też zainwestować w współpracę z agencją, która ma doświadczenie w tworzenie i pozycjonowanie stron.

Jeśli chcesz skorzystać z usług firmy, która oprócz link building, stworzy też dla ciebie stronę www to polecamy studio graficzne AIM. Jest to studio, które zajmuje się tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych. Firma ta oprócz kompleksowego stworzenia strony www i jej pozycjonowaniu, może pomóc ci w zakupienie domeny, certyfikatu SSL. To świetna firma, której możesz zlecić zarówno zaprojektowanie swojego landing page, jak i usługę typu Link building.