Nie masz czasu, zajmować się swoją stroną internetową? Zależy ci na kompleksowej opiece? Agencja reklamowa, to najlepsze miejsce, gdzie możesz to zlecić. Polecamy usługę administrowanie strony internetowej.

Co to administrowanie strony internetową?

Usługa, która kryje się pod nazwą administrowanie stroną internetową, to nic innego jak zarządzanie twoją stroną internetową. Dodatkowo otrzymujesz wsparcie techniczne oraz regularną aktualizacje oprogramowania oraz bieżące usuwanie usterek. Dzięki, temu wiesz, że Twoja strona www jest w dobrych rękach, a ty zyskujesz więcej czasu dla siebie. Dodatkowo na tą usługę składa się rozbudowanie strony internetowej, tworzenie kopii zapasowych, czyli backupów, raportowanie oraz zmiany hostingu i domeny. Ciekawą opcją jest także help desk, coraz chętniej wybieraną przez klientów.

Ile to kosztuje?

Cena będzie napewno mniejsza niż koszt stworzenia strony internetowej. Zapłacić za administrowanie strony możesz od 300-450 zł do nawet kilku tysięcy złotych netto miesięcznie. Wszystko zależy, jak bardzo rozbudowana będzie administracja Twojej strony www. Dużym plusem jest fakt, że często kupujemy określoną liczbę godzin, którą agencja ma poświęcić na prace na twojej stronie www.

Z kim najlepiej współpracować?

Jedną z najlepszych opcji jest współpraca ze studio graficzne kraków AIM. Firma ta zajmuje się tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych. Projektowanie stron krakow to doświadczona firma, której możesz zlecić zarówno zaprojektowanie swojego landing page, jak i usługę typu administracja strony internetowej.